Rogucki-Stolarstwo, Meble Białystok - antyki, renowacje, wyposażenia wnętrz

Tanie meble - Meble Białystok, kuchnie, zabudowy, na wymiar


Tanie meble

Adres Meblebialystok.com.pl znany jest od lat jako producent stylowych, antycznych i tanich mebli na wymiar (na zamówienie). Meble wyprodukowane w Naszym Zakładzie charakteryzują się solidnością wykonania, wielką dbałością o to aby każdy klient zamawiając otrzymał mebel o którym marzy.


Korzystamy tylko z materiałów najwyższej jakości (drewno, płyta, okleina), przez co meble staja się wielopokoleniowe.


Meble zakupione w sieciówkach, sklepach wielkopowierzchniowych, są produktami bardzo słabej jakości, przez co stają się meblami na parę lat. Rzeczywiście na pierwszy "rzut oka" są to meble bardzo tanie, ale wystarczy zwrócić uwagę na chociażby zawiasy. W tym momencie powinna zapalić się "czerwona lampka".
W związku z tym, za parę lat będą Państwo zmuszeni wymienić meble na nowe i niestety tak bez końca. Wniosek z tego prosty - one wcale nie są tanie.


Decydując się na meble z Naszego Zakładu, otrzymują Państwo :

  • - oryginalne wzornictwo
  • - idealne dopasowanie do wymiarów
  • - możliwość wyboru odpowiedniego koloru
  • - konkurencyjna cenę

To tylko parę atutów które przemawiają za tym, aby zamówić u nas meble. W zamian otrzymają Państwo od Nas meble przy produkcji których wkładamy całe serce, a przy tym nasze ceny są naprawdę konkurencyjne. Serdecznie zapraszam do odwiedzenia naszej galerii a w razie pytań prosimy o kontakt.